,,Пахуљице“ у Средњој школи Брус

апр

Предшколска група  је 06.04.2023. године посетила  Средњу школу Брус. У посети је било двадесетчетворо деце у пратњи васпитача Гордане Цинцаревић и Катарине Раденковић, са циљем да се упознају са школом и да посете час биологије како би стекли знања о животном циклусу биљке и грађи биљке, а у оквиру њиховог пројекта ,,Семе“.

Гости су пре одласка на час биологије обишли кабинете за агенцијско и хотелијерско пословање, географије и физике где су их дочекали професори наше школе. Такође, су посетили изложбу својих радова и радова ученика у холу школе, а све у оквиру Ликовног конкурса поводом Дана школе и Сајма рукотворина где их је поздравила и директор школе.

Потом су присуствовали заједничком часу биологије са проф. Горданом Татић и њеним ученицима, где су се кроз предавање, презентацију, демонстрацију, али и практично упознали са грађом биљке. На крају часа су размењени поклони, ручни радови деце из вртића и наших ученика који су специјално припремљени за ову прилику